Польські компанії допомагають Україні з устаткуванням для відновлення енергетичної інфраструктури

нас ...
Польські компанії допомагають Україні з устаткуванням для відновлення енергетичної інфраструктури

Компанії, що входять до Польської асоціації передачі та розподілу електроенергії, надали Україні допоміжні матеріали й устаткування для відновлення енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок бойових дій

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

«Війна в Україні, спровокована агресією Російської Федерації, завдає величезних матеріальних втрат енергетичній інфраструктурі. У зв’язку з руйнуваннями, спричиненими бойовими діями, ми бачимо необхідність підтримати енергосистему матеріалами та обладнанням, що дозволить відновити постачання електроенергії на найбільш стратегічних напрямках», - йдеться у листі президента Польської асоціації передачі та розподілу електроенергії Роберта Засіни.

Так, минулого тижня члени асоціації розпочали кампанію з надання допомоги Україні.

Серед наданого устаткування - найнеобхідніше, зокрема, кабелі для низької та середньої напруги з допоміжними матеріалами, трансформатори середньої/низької напруги, електрогенератори тощо.

«Ворог прицільно руйнує нашу енергетичну інфраструктуру. Але Україна все відбудує. Ми вдячні нашим польським колегам за підтримку, яку вони надають українським енергетикам і нашій країні в цілому», - зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Очікується, що найближчим часом буде відправлена наступна партія допомоги енергетичному сектору. Транспортування вантажів для України координує та організовує Польське урядове агентство стратегічних резервів.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1