Українські розробки ППО інтегруватимуть у системи NASAMS

Share

АТ «Укроборонпром» і норвезька компанія Kongsberg Defence & Aerospace (KDA) домовилися про співпрацю у сфері зміцнення потенціалу української протиповітряної оборони.

Про це повідомила пресслужба «Укроборонпрому».

Йдеться про партнерство щодо інтеграції наявних і перспективних вітчизняних систем ППО малої та середньої дальності в інфраструктуру NASAMS.

Зокрема передбачено, що українські розробки працюватимуть разом з норвезькими модулями управління та контролю.

Раніше представники KDA провели попередні перемовини з українськими колегами та вивчили їх виробничі та науково-технічні спроможності.

«Разом з норвезькими зброярами ми зробимо новий крок до створення міцного повітряного щита, який має надійно прикривати стратегічні об’єкти та цивільну інфраструктуру», – зазначив гендиректор «Укроборонпрому» Олег Гуляк.

Як повідомляв UAprom, «Укроборонпром» розпочинає співпрацю з Airbus.