Наглядова рада «Укргідроенерго» затвердила фінплан за новими правилами

Share

Наглядова рада ПрАТ «Укргідроенерго» першою серед державних компаній затвердила фінансовий план на 2025 рік за новими правилами, що відповідають вимогам OECD.

Раніше такі повноваження належали до компетенції акціонера. Проте нині це право передане наглядовій раді, що суттєво посилює корпоративне управління компанії, повідомила пресслужба «Укргідроенерго».

Як зазначається, одночасно наглядова рада затвердила середньостроковий стратегічний план на 2025-2027 роки. Ці документи розроблено на основі ключових фінансових, операційних і нефінансових показників, викладених у листі очікувань власника.

Стратегічний план на 2025–2027 роки передбачає модернізацію інфраструктури, реалізацію нових проєктів та впровадження інноваційних технологій.

«Такі рішення наглядової ради покликані забезпечити стабільний розвиток, оптимізувати фінансову діяльність та зміцнити лідерські позиції Укргідроенерго на енергетичному ринку», – йдеться в повідомленні.

Окрім затвердження фінансового та стратегічного планів, відбулися засідання комітетів наглядової ради з питань призначень і винагород, управління ризиками, стратегії та сталого розвитку, інновацій, а також аудиту.

Як повідомляв раніше UAprom, «Укргідроенерго» вирішило поки не судитися з РФ щодо руйнації Каховської ГЕС.