Частина кредиторів «Нафтогазу» не погодились на другу пропозицію з реструктуризації, - ЗМІ

нас ...
Частина кредиторів «Нафтогазу» не погодились на другу пропозицію з реструктуризації, - ЗМІ

Скорегована пропозиція НАК «Нафтогаз України» щодо єврооблігацій не знайшла підтримки у власників єврооблігацій, які вважають компанію стійким бізнесом

Про це заявила представник групи власників цінних паперів юридична фірма Dechert, передає Reuters, пише «Економічна правда».

Зазначається, що змінена пропозиція містила додаткові стимули, включно з додатковими виплатами відсотків. Щоб забезпечити підтримку дворічного мораторію на виплати боргу після того, як початкова пропозиція від ??11 липня була відхилена.

«Власники облігацій, яких представляє Dechert, розуміють і співчувають труднощам, з якими зараз стикається Україна внаслідок триваючого військового конфлікту з Росією», – йдеться в заяві фірми.

У той же час тримачі євробондів впевнені у стійкості українського енергетичного оператора.

«Тим не менш, компанія залишається стійким бізнесом, який працює на надійній фінансовій основі, і не стикається з проблемами, які постають перед Україною на суверенному рівні», – додали в заяві.

Dechert не розкриває частку власників облігацій, яку він представляє. Власники мають проголосувати за пропозицію до 12 серпня.

НАК «Нафтогаз України» повторно попросив держателів євробондів через їхнього емітента Kondor Finance plc про відстрочку виплат за ними на два роки.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #нафтогаз   #газ  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1