ЄС може надати Україні тимчасові сховища для зернових

нас ...
ЄС може надати Україні тимчасові сховища для зернових

За нинішніх низьких темпів експорту Україна може отримати дефіцит сховищ для врожаю на рівні 10–15 млн тонн, заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич на засіданні ради ЄС із питань сільського господарства та рибальства

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«До війни загальна місткість зберігання становила 75 млн тонн зерна, але на сьогодні сховищ залишилося тільки на 60 млн тонн – решта втрачена внаслідок руйнувань та тимчасової окупації. Тому в нас є нагальна потреба в облаштуванні тимчасових зернових сховищ  – модульних конструкцій та поліетиленових пакетів», – сказав Дмитрасевич.

Уряди ЄС розглянуть можливість надання Україні таких тимчасових сховищ – це має суттєво допомогти в збереженні врожаю та забезпеченні майбутніх поставок зернових на світові ринки.

«Прискоренню експорту української продукції допоможуть функціональні фітосанітарні та ветеринарні лабораторії в Дунайському порту в Ізмаїлі, достатня кількість лабораторного обладнання на прикордонних пунктах пропуску, через які здійснюється транзит. Україна вже зробила відповідний запит до Європейської комісії», – розповів заступник міністра.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1