УАВторметресурс закликає Кабмін влаштувати нараду із брухтозаготівельниками

нас ...
УАВторметресурс закликає Кабмін влаштувати нараду із брухтозаготівельниками

Металургійний ринок України зараз перебуває в скрутному становищі, але підприємства брухтзаготівельної галузі налаштовані працювати

Про це йдеться в листі генерального директора Української асоціації вторинних металів та ресурсів УАВторметресурс Валерія Катуніна Кабінету міністрів України.

«Незважаючи на те, що економіка України опинилася в екстремальних умовах, бізнес поступово адаптується і повинен там, де це можливо, функціонувати, платити податки та давати країні необхідні ресурси», - сказано в листі.

З метою координації дій, моніторингу стану та тенденцій в сфері брухтозаготівлі, узгодження пріоритетів розвитку УАВторметресурс просить доручили відповідним міністерствам провести онлайн-нараду за участі представників брухтозаготівельної та металургійної галузей.

«Українська асоціація вторинних металів та ресурсів зі свого боку запросить для участі в цій нараді представників брухтозаготівельної та металургійної галузей згідно з узгодженим міністерством переліком», - сказано в листі.

УАВтормет закликає Кабмін влаштувати зустріч із брухтозаготівельниками

Нагадаємо, українські заготівельні підприємства у січні-квітні 2022 року скоротили заготівлю металобрухту у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 50,4%, до 620,1 тис т. Внутрішні поставки металобрухту на меткомбінати за 4 місяці впали на 47,1%, до 583,5 тис т. Експорт металобрухту з України знизився у 12,3 рази, до 7,1 тис т, імпорт – у 78 раз, до 0,1 тис т.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1