Метінвест відновлює роботу Запорізького ливарно-механічного заводу

нас ...
Метінвест відновлює роботу Запорізького ливарно-механічного заводу

Група Метінвест вирішила вивести з режиму консервації основне обладнання Запорізького ливарно-механічного заводу, повідомила прес-служба компанії.  

«Ми маємо всі підстави для відновлення роботи: воєнна ситуація в Запоріжжі є контрольованою, ми отримали як стандартні замовлення, так і унікальні запити від клієнтів, тож зараз докладаємо максимальних зусиль для їх виконання», – зазначив в. о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор Долгозвяго.

Завод відновив роботу основних підрозділів: механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділення виробництва фасонного лиття. Наразі на Запорізькому ливарно-механічному заводі планують виготовляти й відновлювати деталі для підприємств Метінвесту – Запоріжсталі, Каметсталі, Метінвест Покровськвугілля та гірничозбагачувальних комбінатів Групи Метінвест. Також підприємство опановує виробництво нових видів продукції – запчастин для кар’єрної та вантажопідіймальної автомобільної техніки. Робочі зміни для працівників скореговані з урахуванням комендантської години.

За рішенням компанії, пріоритетне право працевлаштування на відкриті вакансії дефіцитних професій на ЗЛМЗ надається фахівцям, евакуйованим із Маріуполя до Запоріжжя.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1