Україна розглядає Сенегал для створення зернових хабів у Африці

нас ...
Україна розглядає Сенегал для створення зернових хабів у Африці

Україна готова збільшувати обсяги експорту сільськогосподарської продукції та готова розглянути можливість реалізації нових логістичних проектів у Сенегалі

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський за результатами зустрічі із міністром сільського господарства, сільської інфраструктури та продовольчого суверенітету Республіки Сенегал Алі Нгуйе Ндіайєм, передає прес-служба українського відомства.

Сторони обговорили перспективи відносин між Україною та Сенегалом, розвиток співпраці в аграрній галузі, а також уклали меморандум про взаєморозуміння.

Документ передбачає розвиток двосторонньої торгівлі сільськогосподарською продукцією, співробітництво у сфері наукових досліджень, інвестування, а також взаємовідносин державних установ та приватних організацій.

Сольський зауважив, що попри війну українська сторона докладає максимум зусиль, щоб продовжувати експорт продовольства до країн Африки в необхідних обсягах. За його словами, Україна готова збільшувати обсяги експорту сільськогосподарської продукції та готова розглянути можливість реалізації нових логістичних проектів у Сенегалі.

Зокрема, йдеться про можливість зберігання українського зерна в так званих зернових хабах. Їх створення сприятиме прогнозованості збуту, стабілізації цін на продовольство для Африканських країн та надасть впевненості в необхідних обсягах і якості зерна.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1