До «армії відновлення» залучили близько 3 тис. безробітних, - Мінекономіки

нас ...
До «армії відновлення» залучили близько 3 тис. безробітних, - Мінекономіки

Майже 3000 безробітних залучені до виконання суспільно корисних робіт у семи областях в рамках проекту «Армія відновлення», повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко

«Уряд пропонує українцям, що втратили роботу, але мають бажання працювати на економічному фронті, брати участь в програмі «Армія відновлення». Тобто у виконанні суспільно корисних робіт, організованих в регіонах, що дає можливість безробітному отримувати гарантовану мінімальну заробітну плату. Вже близько 3000 людей залучено до таких робіт», - цитує Свириденко прес-служба міністерства.

На сьогодні суспільно корисні роботи проводяться вже в семи областях: Сумській, Чернігівській, Київській, Донецькій, Полтавській, Рівненській і Запорізькій.

Найбільше безробітних залучені в Сумській області (725), Київській (659), Полтавській (595), Донецькій (440). Найближчим часом роботи будуть організовані також у Волинській та Житомирській областях.

Держава виплатила безробітним, що залучені до виконання суспільно корисних робіт, 18,3 млн грн.

Найчастіше людей залучають до розбору завалів та відновлення житлових будинків і приміщень, пошкоджених в результаті бойових дій; облаштування та укріплення блок-постів, підвальних приміщень під укриття; розчищення залізничних колій та автомобільних доріг; будівництва захисних споруд цивільного захисту, укріплення дамб; заготівлі дров для військових та населення; розвантаження та фасування гуманітарної допомоги; надання соціальних послуг в Пунктах незламності.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1