Парламент схвалив Космічну програму в першому читанні

нас ...
Парламент схвалив Космічну програму в першому читанні

Верховна Рада схвалила в першому читанні Загальнодержавну цільову науково-технічну космічну програму, повідомив народний депутат Дмитро Кисилевський.

Вона передбачає довгострокове державне планування розробки космічних технологій і реалізації проектів в космічній сфері.

«Нинішня війна лише підкреслила необхідність космічних технологій не просто для розвитку, а для виживання нашої країни. Зайве говорити, скільки життів українців врятували вчасно отримані супутникові знімки. Але й поза воєнним контекстом очевидно, що космічні технології – це те, що відрізняє сировинні, бідні країни 3-го світу від сучасних розвинених країн. Україна, на щастя, все ще має ці технології. І наш обов’язок – їх зберегти і розвинути», - написав депутат у Facebook.

Він також повідомив, що програма, прийнята в першому читанні, була підготовлена урядом і Космічним агентством ще до вторгнення 24 лютого. Тому зараз Парламент напрацьовує зміни до другого читання, щоб пріоритети космічної програми і строки її реалізації відповідали викликам, які стоять перед Україною.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1