Слабкий попит та супертайфун обвалили прибутки південнокорейської POSCO

нас ...
Слабкий попит та супертайфун обвалили прибутки південнокорейської POSCO

Зниження сталевого попиту та повінь, спричинена супертайфуном Хіннамнор, призвели до різкого падіння фінрезультатів у третьому кварталі 2022 року сталевого бізнесу південнокорейського конгломерату POSCO

Операційний прибуток впав на 83% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та на 71% до попередньо кварталу - до $0,36 млрд. Операційна маржа склала 3,6% у порівнянні з 20,3% роком раніше, дохід знизився на 4% р/р та 8% кв/кв, до $12,3 млрд.

У вересні супертайфун Хіннамнор завдав удару по південному та південно-східному узбережжю країни, де розташоване місто Пхохан та метзавод POSCO. Компанія оцінила збитки від його затоплення та зупинки виробництва/відвантаження у $0,28 млрд.

У третьому кварталі 2022 року продажі POSCO впали на 12% р/р та 4% кв/кв, до 7,9 млн. т, головним чином, через зниження попиту на внутрішньому ринку, а також зупинку Пхохан. Тенденція до зниження цін трохи зупинилася після повені, проте зростання цін не очікується протягом першого півріччя 2023 року. Прогнозується, що попит покращуватимуться з третього кварталу 2023 року.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1