Найбільша лізингова компанія світу позивається через вкрадені РФ літаки

нас ...
Найбільша лізингова компанія світу позивається через вкрадені РФ літаки

Найбільший лізингодавець на глобальному авіаційному ринку компанія AerCap Holdings подала позов до страховиків у зв'язку з вкраденими Росією літаками

Компанія AerCap подала позов до Високого суду Лондона до групи страховиків з США на чолі з AIG і європейським компаніям на чолі з Lloyd's. AerCap Holdings вимагає від страховиків виплатити $3,5 млрд за літаки, що залишилися у РФ, передає «УНІАН» із посиланням на Financial Times.

Загальна сума покриття становить $3,48 млрд, на військові ризики припадає $1,22 млрд.

У позові наголошується, що після того, як ЄС ввів санкції проти РФ, лізингова компанія заявила про припинення оренди та попросила російські авіакомпанії повернути літаки.

Замість цього оператори перереєстрували літаки у РФ і продовжили їх використовувати. Загалом російські оператори не віддали AerCap 116 літаків і 23 запасних авіадвигуни.

Компанія AerCap подала позов до Високого суду Лондона до групи страховиків з США на чолі з AIG і європейським компаніям на чолі з Lloyd's.

AIG страхувала літаки лізингодавця від усіх ризиків, крім військових. Другий же страховик займається ризиками, пов'язаними з війною.

Водночас страховики на чолі з AIG наполягають, що дії російських авіакомпаній «були здійснені з політичними цілями». Це виводить літаки з-під страхового покриття.

У Lloyd's наполягають, що, навіть якщо суд вирішить, що конфіскація була частиною події, що охоплюється їх полісами, вони будуть нести відповідальність тільки в разі знищення літаків.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1