Данія підвищить рівень готовності через витоки на «Північних потоках»

нас ...
Данія підвищить рівень готовності через витоки на «Північних потоках»

Данське енергетичне агентство звернулося до компанії Energinet, яка відповідає за загальну роботу данської електроенергетичної та газової системи, з проханням підвищити рівень готовності електроенергетичного та газового сектору Данії після витоків газу на газопроводах «Північний потік-1» та «Північному потоці-2»

Про це повідомляє телеканал TV2, передає Європейська правда.

«Пориви газопроводів трапляються вкрай рідко, і тому ми бачимо підстави для підвищення рівня готовності в результаті інцидентів, які ми спостерігали за останні 24 години», – заявив директор Данського енергетичного агентства Крістоффер Беттцаув.

Агентство вирішило, що електроенергетичний та газовий сектори мають перейти на рівень надзвичайної ситуації. Це другий найвищий рівень з п'яти можливих, і це означає, що компанії сектору повинні звернути увагу на безпеку навколо своїх об'єктів.

Міністерство клімату, енергетики та постачання підтвердило, що загалом на газопроводах «Північний потік-1» та «Північний потік-2» виявили три витоки. Йдеться про два витоки на «Північному потоці-1» та один витік на «Північному потоці-2». Витоки сталися на північний схід і південний схід від Борнхольма відповідно. «Північний потік-2» не експлуатується, але містить природний газ, який зараз витікає біля Борнхольма. «Північний потік-1» також не експлуатується, але містить газ.

Оскільки жоден з трубопроводів не був в експлуатації, жоден з інцидентів нині не має значення для постачання газу до Європи та Данії, повідомляє Данське енергетичне агентство.

Судноплавство та авіація в районі, де сталися витоки, безпечні, а екологічні наслідки обмежені. Водночас данська влада рекомендувала кораблям уникати зони витоку.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1