Бізнес отримав доступних кредитів на майже 125 млрд грн

нас ...
Бізнес отримав доступних кредитів на майже 125 млрд грн

Банки видали підприємцям кредитів на майже 125 млрд грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» з початку її дії

За минулий тиждень бізнес отримав доступних кредитів на 1,76 млрд грн, банки уклали 600 кредитних угод, повідомляє Міністерство економіки України.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 58,9 млрд грн та на рефінансування попередньо отриманих кредитів – 27 млрд грн. Окрім того, на інвестиційні цілі видали 10,4 млрд грн, на антивоєнні цілі - на  8,7 млрд грн. Аграрії отримали 19,2 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 600 млн грн кредитів для поповнення обігових коштів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють в сфері сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (23%), промислової переробки (14%). Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Київська області та м. Київ.

На сьогодні участь в програмі приймають 42 банки, найбільшу кількість кредитів видали  «ПриватБанк» (18,4 тис), «Ощадбанк» (5,7 тис) та «Райффайзен Банк Аваль» (4,1 тис).

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #кредит   #бізнес   #бизнес  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1