Метінвест допоможе із навчанням та роботою працівникам маріупольських активів

нас ...
Метінвест допоможе із навчанням та роботою працівникам маріупольських активів

Група Метінвест допоможе опанувати нові професії та працевлаштуватися співробітникам Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча, комбінату «Азовсталь», Маріупольського ремонтно-механічного заводу, ремонтного підприємства «Метінвест-Промсервіс» та інших активів компанії у Маріуполі, повідомила прес-служба компанії.

З початку війни компанія надає співробітникам непрацюючих маріупольських підприємств допомогу у працевлаштуванні та адаптації на своїх діючих та міських комунальних підприємствах. Дотепер компанія продовжує виплачувати дві третини окладу маріупольським співробітникам, які евакуювалися на підконтрольну Україні територію і зареєструвалися в Центрах кар’єри Метінвесту для працевлаштування на підприємствах Групи в інших містах.

Повідомляється, що з 16 червня цього року компанія вирішила призупинити трудові відносини зі співробітниками маріупольських підприємств, які досі не працевлаштувалися на жодному з діючих підприємств Метінвесту і сьогодні ще не можуть виконувати свої трудові обов'язки. 

Водночас, зазначається, що для збереження професійного маріупольського колективу усім охочим працівникам, які виїхали чи мають намір виїхати з Маріуполя, Група допоможе пройти перенавчання і знайти роботу на своїх підприємствах у Запоріжжі, Кривому Розі, Покровську чи Кам'янському. Навчання затребуваних професій організує технічний університет «Метінвест Політехніка» прямо на виробництвах.

Тим, хто вирішив пройти навчання/працевлаштуватися на підприємствах Групи Метінвест, обіцяють значну матеріальну підтримку та гуманітарну допомогу. Зокрема, йдеться про:

Компенсацію витрат на переїзд чи оренду житла; 

Виплату «підйомних» та зарплатні під час навчання;

Видачу продуктових наборів на сім’ю, допомогу з пошуком житла, дитсадків та шкіл, тощо

Як зазначили в компанії, приєднання маріупольських співробітників до колективів інших підприємств Групи стане значним внеском Метінвесту в підтримання української економіки, сприятиме зростанню ВВП через збільшення обсягів виробництва підприємств та скороченню рівня безробіття в країні. Таке рішення дасть змогу зберегти кадровий резерв професіоналів, спроможних відновити і запустити виробництво у звільненому  українському Маріуполі у майбутньому.   

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1