БЕБ зупинило експорт до Росії прокату на 52 млн грн

нас ...
БЕБ зупинило експорт до Росії прокату на 52 млн грн

Бюро економічної безпеки зупинило експорт до Росії прокату чорних металів на 52 млн грн

Про це повідомляє прес-служба БЕБ.

«На 17800 вагонів, які належать Росії та Білорусі, накладено арешт. Наразі співробітники БЕБ здійснюють аналіз та оцінку виявлених товарно-матеріальних цінностей. Так у Запорізькій області, працівники БЕБ, які перебувають у складі спеціальної групи, аналізують діяльність компаній, яким належить майно та оцінюють виявлені вагони та вантаж, що в них знаходиться», - сказано в повідомленні.

У межах кримінального провадження на території однієї із залізничних станцій Запорізької області встановлено 20 вагонів залізничного рухомого складу. Вони були завантажені прокатом чорних металів, які є власністю РФ. Вага товарно-матеріальних цінностей становить 1280 тонн, орієнтовна вартість - понад 52 млн грн.

У результаті заходів експорт прокату чорних металів до РФ зупинений.

Бюро економічної безпеки України вже отримало ухвалу суду, відповідно до якої на вагони накладений арешт із забороною відчуження, розпорядження та/або користування майном.

До Запорізької військово-цивільної адміністрації надана інформація про перелік виявлених вагонів та товарно-матеріальні цінності для ухвалення рішення щодо їх подальшої націоналізації.

Теги:   #санкции   #санкції  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1