SCM вимагатиме в судах відшкодування збитків, завданих Росією

нас ...
SCM вимагатиме в судах відшкодування збитків, завданих Росією

Бізнесмен Рінат Ахметов упевнений, що після закінчення війни Україна отримає від Росії репарації в повному обсязі. Про це він повідомив у коментарі виданню Bloomberg.

«Я впевнений, що Україна вимагатиме й отримає репарації в повному обсязі», – заявив бізнесмен.

Він додав, що підприємства SCM, що йому належать, подадуть позови проти Російської Федерації щодо відшкодування збитків, завданих воєнною агресією.

«SCM обов'язково подасть позов до Російської Федерації з вимогою відшкодувати всі збитки, завдані російською воєнною агресією», – сказав Рінат Ахметов.

Проте зараз усі зусилля бізнесмена та його активів зосереджені на тому, щоб Україна перемогла у війні, розв'язаній Росією.

«Усі наші зусилля зосереджені на єдиному, що має значення, – допомогти Україні виграти цю війну, допомогти українцям вижити та полегшити їхній біль і страждання», – підкреслив він.

Як повідомлялося, з початку війни підприємства Ахметова почали надавати матеріальну й технічну підтримку збройним силам і силам територіальної оборони для захисту суверенітету України. Також його бізнеси разом із благодійним фондом розгорнули програми гуманітарної допомоги постраждалим від війни мирним громадянам.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1