Промисловий безвіз запрацює з 2023 року, - Шмигаль

нас ...
Промисловий безвіз запрацює з 2023 року, - Шмигаль

З 1 жовтня в Україні запрацює митний «безвіз», з наступного року — промисловий, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 7 вересня

За його словами, за останні шість місяців проведена продуктивна робота в частині повноцінного функціонування секторальних «безвізів» із Євросоюзом, передає прес-служба Кабміну.

«Енергетичний, транспортний «безвізи», економічний «безвіз» щодо скасування тарифів і квот. З 1 жовтня запрацює митний «безвіз», наступного року — промисловий. Для українського бізнесу — це мільярди гривень прибутків уже зараз і десятки мільярдів у можливостях для розвитку», — зауважив прем’єр-міністр.

Крім того, за словами Шмигаля, європейські партнери України відзначили позитивний темп у реформах за останні місяці, зокрема й у реалізації семи пунктів, які були визначені при наданні Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

«Під час проведення Ради асоціації Україна – ЄС ми перейшли від формату партнерства до формату розширення. Найближчими місяцями хочемо почати предметні перемовини щодо дорожньої карти такого вступу. Вільне переміщення товарів, послуг, людей і капіталу. Чотири свободи ЄС, у яких ми впевнено рухаємося», — підкреслив Шмигаль.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1