Світовий банк допоможе агросектору України

нас ...
Світовий банк допоможе агросектору України

Пріоритетами Світового банку в Україні є допомога агросектору зі зберіганням та вивезенням урожаю та новою посівною, а також підготовка до майбутнього складного опалювального сезону

Про це повідомив регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі, передає «Інтерфакс-Україна».

«Два напрями, над якими ми працюватимемо, - це, по-перше, як допомогти аграріям… По-друге, наближення зими. Це буде дуже важка зима для України, зокрема тому, що дуже багато пошкодженого житла», - сказав він на Конференції з відновлення України у Лугано.

Говорячи про агросектор, Банерджі зазначив, що йдеться про три підпроєкти. Перший - допомога у зберіганні зерна в умовах завантаження вже наявних елеваторів, другий - розширення логістичних можливостей для його вивезення, зокрема «Укрзалізницею», і третій - забезпечення аграріїв ліквідністю для майбутньої осінньої посівної.

Говорячи про підготовку до зими, регіональний директор зазначив, що банк готовий працювати з містами, щоб оцінити, що можна швидко зробити з точки зору ремонту житла та достатнього забезпечення енерго- та водопостачання, опалення.

«Це знову надзвичайний проєкт, над яким ми працюватимемо», - зазначив Банерджі, нагадавши про вже схвалений СБ проєкт із фінансування уряду для забезпечення ним виплат зарплат, пенсій та інших соціальних зобов'язань.

Він додав, що велике занепокоєння викликає стан медицини в умовах війни. «Тож це ще один напрям, який ми розглянемо», - сказав представник Світового банку.

Водночас він утримався від будь-яких оцінок можливої суми цих проєктів.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1