Туреччина заявила про прогрес у переговорах з РФ щодо експорту українського зерна

нас ...
Туреччина заявила про прогрес у переговорах з РФ щодо експорту українського зерна

Делегація міністерства оборони Туреччини 22 червня провела переговори в Москві щодо розблокування експорту українського зерна морським шляхом

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Milliyet.

Як повідомили в Міністерстві оборони Туреччини, зустріч відбулася в «конструктивній і дуже позитивній атмосфері», а її учасники заявили про досягнення порозуміння щодо проведення чотиристоронніх переговорів за участі України та ООН.

Росія і Туреччина також обговорили питання вивезення комерційних суден із вантажем із заблокованих українських портів і безпечне повернення турецьких літаків, що перебувають в аеропорту Бориспіль.

Що стосується чотиристоронньої зустрічі представників Києва, Москви, Анкари та ООН, то вона нібито має відбутися «протягом найближчих тижнів».

Турецька сторона також зазначила, що результатом переговорів став вихід першого турецького корабля – «Азов Конкорд» – з порту окупованого російськими військами Маріуполя.

Росія блокує акваторію Чорного моря, через що Україна не може експортувати своє продовольство морським шляхом. Вона також звинувачує Захід у тому, що через санкції проти неї ціна продовольства зросла.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1