«Інтерпайп» спрямував 10,2 млн грн на підтримку військових Дніпропетровщини

нас ...
«Інтерпайп» спрямував 10,2 млн грн на підтримку військових Дніпропетровщини

Українська промислова компанія «Інтерпайп» та благодійний фонд «Відродження регіону» понад два місяці допомагають захисникам України, лікарням і вимушено переміщеним особам

Благодійний фонд «Відродження регіону» фінансується головним чином за рахунок компанії, профспілок підприємств «Інтерпайп» та внесків небайдужих співробітників, повідомляє пресслужба компанії.

Так, понад 3 млн грн спрямували на допомогу військовим частинам та силам територіальної оборони. Закуповуються запчастини та інструменти для ремонту вантажної техніки, колючий дріт для укріплень, генератори. А також рації, коліматорні приціли, квадрокоптери, планшетні комп’ютери і ноутбуки.

Майже 5 млн грн витратили на екіпіровку та амуніцію. Головним чином це бронежилети для українських захисників. Також придбані розгрузки, футболки, балаклави та інша екіпіровка для мобілізованих працівників «Інтерпайпу».

2 млн грн склала допомога у медичному забезпеченні лікарень і військових, зокрема мобілізованих працівників «Інтерпайпу».

«Формуємо загальні аптечки для наших захисників, доставляємо медикаменти до військових частин і на передову. Закуповуємо препарати «штучної крові», знеболюючі, розхідники, перев’язувальні матеріали, а також додаткове обладнання для лікарень, які приймають постраждалих із зони бойових дій», - повідомила пресслужба.

180 тисяч гривень склала гуманітарна допомога. Зокрема підтримка місцевих шелтерів та доставка європейських гуманітарних вантажів для медиків, укриттів та військових частин.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 року «Інтерпайп» реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В «Інтерпайпі» працюють 10 тис. співробітників. У 2021 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 3 млрд. грн.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1