«Метінвест» здійснює консервацію Авдіївського коксохіму

нас ...
«Метінвест» здійснює консервацію Авдіївського коксохіму

«Метінвест» проводить процес консервації Авдіївського коксохімічного заводу, мінімізувала кількість персоналу, що працює на промислових майданчиках заводу

Про це повідомила прес-служба групи.

«Усі, хто може виконувати свою роботу дистанційно, були переведені на віддалений режим ще на початку березня. Однак, продовжують працювати фахівці, які забезпечують зберігання промислових потужностей АКХЗ у період воєнних дій. Більшість із них, нажаль, опинилися 3 травня під ворожим обстрілом після робочої зміни. Атака окупантів була швидка та прицільна. Спеціалісти підприємства навіть не встигли повернутися до бомбосховищ заводу, які сьогодні стали укриттям для співробітників та жителів Авдіївки», - сказано в повідомленні.

На заводі діють сім сховищ, здатних розмістити 2,5 тисячі людей. Укриття забезпечені генераторами, медикаментами, питною водою та продуктами харчування в обсязі, достатньому для тривалого перебування.

Незважаючи на складну логістику та ворожі обстріли, «Метінвест» готовий вивозити усіх співробітників та членів їхніх родин, які бажають покинути небезпечне місце.

Масштабні обстріли Авдіївки не вщухають вже кілька тижнів. У місті немає води, періодично через бойові дії пропадає світло та газ.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1