Україна адаптувала законодавство для впровадження «промислового безвізу»

нас ...
Україна адаптувала законодавство для впровадження «промислового безвізу»

Україна в цілому виконала зобов’язання щодо адаптації горизонтального та секторального законодавства, що необхідно для укладання «промислового безвізу» с ЄС.

Про це йдеться у повідомленні Кабінету Міністрів за підсумками зустрічі заступника міністра економіки України Олександра Грибана, виконувача обов’язків Голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло та торгового менеджера Представництва Анне Берсіо, під час якої сторони обговорили подальші кроки щодо укладення Угоди АСАА.

«Реалізація Угоди АСАА сприятиме впровадженню нової моделі економічного розвитку України, зростанню конкурентоспроможності та інноваційності української промислової продукції як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Це нові можливості залучення інвестицій, а також вироблена за сучасними технологіями якісна та безпечна продукція для споживачів, що є особливо важливим для спрощення торгівлі та відновлення економіки України під час воєнного стану», - зазначив Грибан.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom 

Наразі українська сторона врахувала рекомендації європейських експертів, надані у звітах за результатами проведення першої фази попередньої оціночної місії ЄС, в межах якої відбулось оцінювання стану адаптації горизонтального та вертикального законодавства інфраструктури якості України до актів законодавства ЄС, систем стандартизації та метрології України.

Мінекономіки підготувало та передало Ремі Дюфло Дорожню карту допомоги державним підприємствам сфери технічного регулювання в умовах воєнного стану, зокрема за підтримки діючих в Україні проектів технічної допомоги.

Сторони докладатимуть максимум зусиль для пришвидшення подальших оціночних місій із застосуванням гнучких підходів в режимах онлайн та офлайн. Європейська сторона запевнила у підтримці національної системи інфраструктури якості України у цей складний час.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1