Україна та Румунія можуть розширити експортні коридори

нас ...
Україна та Румунія можуть розширити експортні коридори

Україна та Румунія обговорюють можливе розширення експортних коридорів. Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та прем’єр-міністра Румунії Ніколає Чуке, передає прес-служба Кабміну

У контексті блокування Росією українських портів із метою створити продовольчу кризу у світі, Шмигаль і Чуку обговорили можливості розширення вже створених експортних коридорів територією Румунії та використання додаткових можливостей румунських морських портів.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

«З метою збільшення транзитних спроможностей між Україною та Румунією пропонували б також розглянути можливість якнайшвидшого відкриття пункту пропуску «Дяківці (Україна) – Раковец (Румунія)» та подальшого надання йому статусу пункту пропуску для вантажного сполучення», — сказав Шмигаль.

Окрему увагу приділили питанню відновлення України. Вже зараз визволені населені пункти потребують відновлення електричних та енергетичних комунікацій, а також водопостачання.

«Значних зусиль необхідно буде докласти для безпосереднього відновлення житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури. Українська сторона розраховує на активну участь Румунії у цих процесах», — наголосив Шмигаль.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1