Форум розвитку інфраструктури України 2014: старт процесів модернізації та економічного зростання

26-27 лютого 2015 року, Торгово-промыслова палата України, м.Київ, Велика житомирська, 33

нас ...
Форум розвитку інфраструктури України 2014: старт процесів модернізації та економічного зростання

Економіка України характеризується критично високою зношеністю основного капіталу, що не дозволяє їй досягнути необхідних темпів розвитку на рівні 7-9%. Інвестиційна заборгованість з капіталовкладень в інфраструктуру складає понад $100 млрд. В той же час запуск процесів модернізації несе величезні можливості для економічного зростання. Зокрема, велика кількість конструкційних матеріалів та обладнання, необхідних для інфраструктурного будівництва, виробляється вітчизняними підприємствами (металопрокат, цемент, енергетичне і транспортне обладнання, труби тощо). Інфраструктурне будівництво сформує внутрішній ринок і портфель замовлень важливим секторам національної економіки. Також даний процес неодмінно обумовить структурні зміни економіки в напрямку розвитку галузей з вищою доданою вартістю.

Отже, старт процесів інфраструктурного оновлення вирішує одночасно кілька важливих задач і тому є ключовим для створення робочих місць та економічного зростання. Враховуючи вищевикладене, ТПП України та ДП «Укрпромзовнішекспертиза» ініціюють проведення Інфраструктурного форуму України. Форум дозволить дати відповіді на ключові питання що стосуються планів з модернізації, джерел фінансування оновлення інфраструктури та механізмів реалізації масштабних інвестиційних проектів. Також в рамках форуму планується проведення спеціальної сесії з проблем відновлення інфраструктури Донбасу, оскільки, у даний час, це найбільш актуальна та життєва проблема нашої держави.

Ключовими доповідачами Форуму будуть представники органів влади і галузевих асоціацій, керівники найкрупніших будівельних, металургійних, машинобудівних та транспортних підприємств, представники інвестиційних, юридичних і аудиторських компаній, а також ТОП-менеджери провідних світових і українських фінансових установ. Даний захід стане ефективною площадкою для отримання професійної інформації та ділових комунікацій.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до участі у Інфраструктурному форумі України!

Програма Форуму та ON-LINE реєстрація на сайті http://ufid.com.ua

Організатори: «Торгово-промислова палата України»

                       «Укрпромзовнішекспертиза»

                       «Національний інститут стратегічних досліджень»

Юридичний партнер: «Лавринович та партнери»

Теги:  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
2